У США оновили прогноз щодо кількості американців, які помруть від ускладнень коронавірусу до серпня

У США оновили прогноз щодо кількості американців, які помруть від ускладнень коронавірусу до серпня

Фото: Associated Press

Понад 113 тисяч американців померли від ускладнень коронавірусу.

У США до серпня цього року від ускладнень нового типу коронавірусу COVID-19 можуть померти 145 728 людей. 

Про це у понеділок, 8 червня, заявили дослідники Вашингтонського університету, повідомляє The Guardian.

Зазначається, що лише у п'ятницю, минулого тижня, цей показник був на п'ять тисяч меншим.

У виданні додають, що впродовж понеділка в американському штаті Техас повідомили про найбільшу кількість госпіталізації пацієнтів із коронавірусом від початку спалаху. Приріст нових випадків COVID-19 спостерігався й в інших штатах, де найбільший показник зафіксували у Мічигані та Арізоні, а найменший у Вірджинії, Род-Айленді та Небрасці.

Експерти з інфекційних хвороб заявили, що вуличні протести, що відбулися у великих містах США після смерті Джорджа Флойда, можуть спричинити новий спалах інфекції. 

Від початку спалаху в Америці нову коронавірусну інфекцію підхопили понад два мільйони людей. З них понад 113 тисяч пацієнтів померли від ускладнень, тоді як понад 773 тисячі - одужали. 

Раніше Університет Джона Гопкінса та Вашингтонський університет застерігали штати від передчасного виходу з карантину. Так, Університет Джона Гопкінса прогнозував, що денний рівень смертності в США до червня може збільшитися вдвічі. А у Вашингтонському університеті заявляли, що кількість померлих від ускладнень COVID-19 в країні до 4 серпня може сягти близько 135 тисяч людей. 

Однак президент США Дональд Трамп запевняв, що університети "помиляються" у своїх прогнозах.

Окрім того, востаннє Трамп заявляв, що загальна кількість американців, які помруть від ускладнень нового типу коронавірусу COVID-19, ймовірно сягне 100 тисяч

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація