У США на тлі нового сплеску коронавірусу кількість жертв COVID-19 перевищила 150 тисяч

У США на тлі нового сплеску коронавірусу кількість жертв COVID-19 перевищила 150 тисяч

Фото: Associated Press

У четвірці штатів із найвищим показником заражень перебувають Каліфорнія, Флорида, Нью-Йорк та Техас.

У середу, 29 липня, у Сполучених Штатах Америки кількість летальних випадків, пов'язаних із COVID-19, перевищила позначку в 150 тисяч.

В антирейтингу найбільш уражених пандемією держав США перебувають на першому місці, наголошує The Associated Press.

У четвірці штатів із найвищим показником заражень перебувають Каліфорнія, де нову інфекцію підхопили 487 469 людей, Флорида із 451 423 ушпиталеними, Нью-Йорк, де зафіксували 442 060 хворих та Техас із 424 146 випадками передачі COVID-19.

Зазначимо, що статистика кожного з цих штатів перевищує навіть показники таких постраждалих європейських країн як Велика Британія, Італія, Франція та Іспанія. 

У середу Флорида повідомила про 216 смертей, пов'язаних із коронавірусом - це найвищий добовий показник смертності у штаті від початку пандемії. Тим часом у Техасі впродовж доби від ускладнень нового захворювання померли 313 пацієнтів, таким чином загальний показник у штаті сягнув 6 190. А ось у Джорджії повідомили про удвічі більшу кількість госпіталізацій, котру спостерігають від 1 липня.

Додамо, що експерти, зокрема, стурбовані рівнем зараження у таких штатах як Огайо, Індіана, Теннессі та Кентуккі, тоді як впродовж червня та липня про напружену ситуацію в медзакладах повідомляють Флорида, Техас, Арізона та Каліфорнія.

Від початку пандемії у США нову коронавірусну інфекцію підхопили понад 4,4 мільйона людей. З них 150 649 померли від ускладнень, тоді як 1,3 мільйона - вилікувалися. 

Раніше американський президент Дональд Трамп попередив, що ситуація з пандемією COVID-19 у США, ймовірно, "погіршиться, перш ніж покращиться". Водночас у Білому домі заявили, що, за попередніми прогнозами, до 1 листопада в країні від ускладнень коронавірусу можуть померти понад 220 тисяч американців.

Від початку пандемії Трамп применшував загрозу COVID-19, пояснюючи велику кількість хворих потужністю тестування, а також відмовлявся носити захисну маску. На початку липня він змінив позицію, написавши у своєму Twitter, що носити маску - це патріотично. Дедалі частіше очільник Штатів з'являєтся на публіці у масці. 

Молоді люди винні в нових спалахах коронавірусу в Європі - ВООЗ

Молоді люди винні в нових спалахах коронавірусу в Європі - ВООЗ

Повʼязані теми:

Наступна публікація