У США кількість випадків коронавірусу перевалила за чотири мільйони, а експерти озвучили суперечливі прогнози

У США кількість випадків коронавірусу перевалила за чотири мільйони, а експерти озвучили суперечливі прогнози

Фото: Associated Press

Впродовж доби в країні зафіксували 71 695 нових випадків зараження.

У четвер, 23 липня, у США кількість підтверджених випадків зараження новим типом коронавірусу COVID-19 сягнула 4 032 430.

З них понад 147 тисяч хворих померли від ускладнень, а майже два мільйони пацієнтів вже одужали. Про це із посиланням на дані університету Джона Гопкінса повідомляє CNBC.

Впродовж доби в країні нову недугу підтвердили у 71 695 осіб.

Найбільше, а саме 421 тисяча, людей підхопили інфекцію в американському штаті Каліфорнія. Серед антилідерів також Нью-Йорк із 409 тисячами інфікованих та Флорида, де показник захворюваності перевищує 398 тисяч. 

У виданні зазначили, що у цих штатах кількість випадків зараження перевищує статистику навіть таких європейських країн як Італія, Франція, Іспанія та Велика Британія. 

Водночас прогнози американських експертів щодо подальшої ситуації із поширенням COVID-19 різняться. 

У четвер в Департаменті охорони здоров’я та соціальних служб заявили, що рівень смертності від нової недуги в країні почне знижуватися впродовж наступних двох тижнів, а показник госпіталізації стане меншим вже наступного тижня.

Водночас там наголосили, що необережне відновлення економіки, зокрема відкриття закладів громадського харчування, може повернути ситуацію "у зворотньому напрямку".

Однак, за прогнозами Центрів контролю та профілактики захворювань, впродовж наступних чотирьох тижнів показник летальних випадків, пов'язаних із COVID-19, навпаки, зросте та перевищить попередні очікування. 

Нагадаємо, що кілька днів тому американський президент Дональд Трамп попередив, що ситуація з пандемією COVID-19 у США, ймовірно, "погіршиться, перш ніж покращиться". Водночас у Білому домі заявили, що, за попередніми прогнозами, до 1 листопада в країні від ускладнень коронавірусу можуть померти понад 220 тисяч американців.

В піддослідних виробляється імунітет, а побічні ефекти незначні – в США тестують вакцину від COVID-19

В піддослідних виробляється імунітет, а побічні ефекти незначні – в США тестують вакцину від COVID-19

Повʼязані теми:

Наступна публікація