У США допустили імовірність щорічної вакцинації від коронавірусу: причина

У США допустили імовірність щорічної вакцинації від коронавірусу: причина

Фото: Associated Press

Голова Johnson&Johnson заявив, що коронавірус поширюється швидко і з'являються нові його мутації.

Вакцинуватися від коронавірусу, імовірно, людям доведеться щорічно протягом наступних років, щоб захиститися від мутацій COVID-19.

Про це заявив генеральний директор Johnson&Johnson Алекс Горскі, пише CNN.

Так, в одному з інтерв'ю він розповів, що коронавірус продовжує мутувати, і його варіанти з'являються у Британії, Південній Африці та Бразилії. За його словами, мутація може вплинути на ефективність вакцин. Тому є ймовірність, що щеплення доведеться робити щороку, як, наприклад, від сезонного грипу.

"На жаль, коли (вірус) поширюється, він також може мутувати. Щоразу, коли він мутує, це майже як ще одне клацання циферблату, так би мовити, де ми можемо побачити інший варіант, чергову мутацію, яка може вплинути на його здатність відстоювати антитіла або мати різну реакцію до вакцини", - заявив він.

Гендиректор компанії також розповів і про препарати від коронавірусу, який створила його компанія. За його словами, Johnson&Johnson працює "на повній швидкості" над виробництвом вакцини. 

У лютому Johnson&Johnson подала заявку до Управління з контролю за продуктами і ліками США з проханням дозволити використання свого препарату для вакцинації від COVID-19. Як запевнили в компанії, вакцина відповідає всім вимогам безпеки.

Нагадаємо, у Великій Британії виявили новий штам COVID-19, який "викликає занепокоєння" вчених. Ця мутація здатна нібито негативно впливати на дію вакцини від коронавірусу. Однак, теорія про вплив на дію препаратів наразі офіційно не підтверджена.

Новини світу: у Британії виявили нові мутації COVID-19, наявні вакцини можуть не подіяти

Новини світу: у Британії виявили нові мутації COVID-19, наявні вакцини можуть не подіяти

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація