У США бариста отримав $50 тисяч чайових після нападок за відмову обслуговувати клієнтку без маски 

У США бариста отримав $50 тисяч чайових після нападок за відмову обслуговувати клієнтку без маски 

Фото: Associated Press

Незадоволена клієнтка поскаржилася на нього у соцмережах, але підтримки не отримала.

У Каліфорнії жінка у соцмережах написала гнівний пост, аби заганьбити бариста за просте дотримання правил під час пандемії - той відмовився обслуговувати її без маски. Натомість люди підтримали хлопця і назбирали йому 50 тисяч доларів чайових.

Про це пише Independent.

Так, Ембер Лінн Жиль опублікувала фотографію працівника "Starbucks" Леніна Гутьєрреса у фейсбуці та розповіла, що він відмовився обслуговувати її, бо вона не мала маски. Вона додала, що захисні маски "тупі, як і ті, хто їх носить". 

Очікуваної підтримка жінка не отримала. Тисячі людей відзначили, що закон штату Каліфорнія вимагає, аби люди, за деякими винятками, носили маски в громадських місцях. На платформі GoFundMe навіть почали збір коштів, аби відзначити роботу 24-річного хлопця чайовими на знак підтримки. Станом на ранок суботи там вже назбиралося 50 тисяч доларів.

Як розповів бариста та танцівник-початківець про інцидент у відео згодом, він збирався показати їй розпорядження, за яким вимагається носіння масок, але жінка відмовилася слухати і пішла геть, обізвавши людей "вівцями". Згодом вона повернулася, аби уточнити ім'я хлопця. Подякувавши за чайові у відео, він додав "Я хочу нагадати всім, щоб ви були добрі один до одного і любили один одного".

Як зазначається, вимога носити маски набрала чинності в штаті 18 червня. Від цього звільнені лише діти у віці до двох років і ті, у кого є певні медичні протипоказання. 

В інтерв'ю одному з каналів Ембер Лінн Жиль, до всього іншого ще й противниця вакцинації, заявила, що її "дискримінували". Вона натякнула, що має протипоказання до носіння масок, але відмовилася повідомити які.

Нагадаємо, в американському місті Г'юстон постійна відвідувачка італійського ресторану залишила залишила "на чай" тисячу доларів. Так вона підтримала заклад у час карантину.

Повʼязані теми:

Наступна публікація