У Сингапурі заявили про перший випадок нового штаму коронавірусу із Великої Британії

У Сингапурі заявили про перший випадок нового штаму коронавірусу із Великої Британії

Фото: Associated Press

Мутований COVID-19 виявили у 17-річної дівчини.

У Сингапурі у середу, 23 грудня, повідомили про перший випадок захворювання на виявлений у Великій Британії новий штам COVID-19.

Про це із посиланням на дані Міністерства охорони здоров'я країни пише Channel NewsAsia.

Хворою є 17-річно дівчиною, яка перебувала на навчанні у Великій Британії від серпня цього року. Вона повернулася додому 6 грудня, а вже наступного дня поскаржилася на лихоманку. 8 грудня у студентки підтвердили наявність коронавірусу.

"Усіх близьких їй людей помістили на двотижневий карантин, наприкінці якого вони отримали негативні результати тестів на COVID-19", - розповіли у сингапурському МОЗ.

Зазначається, що оскільки дівчину ізолювали одразу після її приїзду до країни, подальшого передавання інфекції не було. Наразі немає доказів того, що новий штам коронавірусу циркулює серед населення Сингапуру.

Водночас у відомстві наголосили, що на тлі нещодавних подій у Великій Британії розпочали проведення генетичного секвенування зразків пацієнтів із коронавірусом.

Загалом від початку пандемії в Сингапурі SARS-CoV-2 "підхопили" 58 482 людини, з яких 29 хворих померли від ускладнень, тоді як ще 58 322 пацієнтів - вилікувалися та виписалися з медзакладів.

Напередодні на території Великої Британії заявили про новий штам COVID-19. Його знайшли у двох приїжджих із ПАР. "Цей новий варіант викликає велике занепокоєння, оскільки він ще більш заразний, і, схоже, мутував далі, ніж новий варіант, який був виявлений у Великій Британії", - заявив міністр охорони здоров'я Метт Генкок.

Раніше Велика Британія заявила про появу нового штаму мутованого коронавірусу "VUI – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники.

У коментарі ТСН.ua лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський розповів, що мутація коронавірусу була прогнозованою і в цьому немає нічого дивного, а страх людей перед новою недугою "підігрівають" науковці

Тим часом ВООЗ заявила, що COVID-19 мутує повільніше за сезонний грип.

Британію відправили на самоізоляцію через новий штам коронавірусу, а Німеччина готується до щеплення

Британію відправили на самоізоляцію через новий штам коронавірусу, а Німеччина готується до щеплення

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація