У Сингапурі народився хлопчик з антитілами до коронавірусу — ЗМІ

У Сингапурі народився хлопчик з антитілами до коронавірусу — ЗМІ

Фото: Прокуратура міста Києва

Матері дитини поставили діагноз COVID-19, коли вона була на 10-му тижні вагітності. 

Мешканка Сингапуру, яка перехворіла на COVID-19 під час вагітності ще в березні, народила дитину з антитілами до коронавірусу. 

Про це пише місцеве видання Straits Times.

31-річна Селін Нг-Чан є однією з небагатьох жінок у Сингапурі, які інфікувались коронавірусом під час вагітності і вже встигли народити.

"Це дуже цікаво. Його педіатр сказав, що мої антитіла до коронавірусу зникли, але в Олдріна (немовляти.— Ред.) є антитіла до COVID-19. Мій лікар підозрює, що я передала йому свої антитіла до COVID-19 під час вагітності", — розповіла вона. 

Жінка разом зі своєю мамою та дочкою підхопила коронавірус на початку виникнення пандемії у березні 2020 року, повернувшись із сімейного відпочинку в Європі. Її чоловік та батько, які також були в поїздці, уникнули зараження. 

Пані Нг-Чан поставили діагноз COVID-19, коли вона була на 10-му тижні вагітності. Жінка мала легку форму коронавірусу, і вже через два з половиною тижні її виписали з лікарні. 

7 листопада Селін Нг-Чан народила свою другу дитину. Лікарі Національної університетської лікарні (NUH) виявили у хлопчика антитіла до коронавірусу. Припускається, що хлопчик може мати імунітет до COVID-19. 

Водночас Всесвітня організація охорони здоров’я заявляла, що наразі невідомо, чи може вагітна жінка з COVID-19 передавати вірус своєму плоду або дитині під час вагітності чи пологів.

У жовтні 2020 року науковці з медичного центру Ірвінга Колумбійського університету та Нью-Йоркської пресвітеріанської лікарні дослідили, що передавання нового коронавірусу від матері до новонародженої дитини рідкісне. А китайські лікарі у своєму дослідженні, опублікованому в журналі Emerging Infectious Diseases, повідомляли про виявлення та зменшення з часом антитіл COVID-19 у немовлят, народжених від жінок із коронавірусною хворобою

Видання зазначає, що, можливо, це не перший подібний випадок у Сингапурі. Так, в квітні 2020 року народилася дитина у іншої мешканки, Наташі Лінг, яка заразилася коронавірусом на 36-му тижні вагітності. Саме це немовля могло стати першим новонародженим в Сингапурі з антитілами.

Український науковець розповів, що лікувати коронавірус можна за допомогою антитіл з плазми крові

Український науковець розповів, що лікувати коронавірус можна за допомогою антитіл з плазми крові

Повʼязані теми:

Наступна публікація