У Швейцарії заявили про перші випадки нового штаму коронавірусу із Великої Британії

У Швейцарії заявили про перші випадки нового штаму коронавірусу із Великої Британії

Фото: Associated Press

Хворі є громадянами Великої Британії.

У Швейцарії вперше зафіксували два випадки захворювання на новий варіант COVID-19, виявлений раніше у Великій Британії. 

Про це повідомляє Федеральне управління охорони здоров'я країни.

Зазначається, що хворі є громадянами Великої Британії. Один із них перебуває на самоізоляції, а всіх близьких до нього людей помістили на карантин. Інформація щодо другого пацієнта поки уточнюється.

"Кантони, з яких походять ці зразки, були поінформовані Федеральним управлінням охорони здоров'я про те, що цей більш заразний варіант може циркулювати серед їхнього населення", - йдеться у повідомленні.

У Швейцарії всі мандрівники, які прибули до країни з Великої Британії після 14 грудня, зобов'язані проходити десятиденний карантин.

Додамо, що після Великої Британії новий штам COVID-19 вже виявили у Німеччині, Сингапурі, Південно-Африканській Республіці, Данії, Нідерландах та Австралії.

Водночас у Нігерії зафіксували два випадки захворювання на новий штам COVID-19, який відрізняється від виявлених раніше у Великій Британії та Південо-Африканській Республіці.

Напередодні новий штам коронавірусу виявили й у Малайзії

Як повідомлялося, на території Великої Британії заявили про новий штам COVID-19. Його знайшли у двох приїжджих із ПАР. "Цей новий варіант викликає велике занепокоєння, оскільки він ще більш заразний, і, схоже, мутував далі, ніж новий варіант, який був виявлений у Великій Британії", - заявив міністр охорони здоров'я Метт Генкок.

Раніше Велика Британія заявила про появу нового штаму мутованого коронавірусу "VUI – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники.

За словами прем’єр-міністра Бориса Джонсона, вірус може бути на 70% більш заразним.

У коментарі ТСН.ua лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський розповів, що мутація коронавірусу була прогнозованою і в цьому немає нічого дивного, а страх людей перед новою недугою "підігрівають" науковці

Тим часом ВООЗ заявила, що COVID-19 мутує повільніше за сезонний грип.

Фахівці виявили новий штам COVID-19 у Малайзії

Фахівці виявили новий штам COVID-19 у Малайзії

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація