У Швейцарії призовники через коронавірус будуть проходити службу вдома

Дата публікації
Перегляди
857
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Швейцарії призовники через коронавірус будуть проходити службу вдома

Фото: Keystone

Вони навчаться віддавати військову честь і носити автомат не виходячи з дому.

У Швейцарії на тлі пандемії COVID-19 щонайменше шість тисяч новобранців пройдуть базову військову підготовку вдома за допомогою онлайн-додатку.

Про це у вівторок, 12 січня, повідомляє Swissinfo.

Впродовж трьох наступних тижнів призовники тренуватимуться в дистанційному режимі по шість годин на день. Так, вони навчаться віддавати військову честь і носити автомат не виходячи з дому. До того ж, для них передбачена щотижнева чотиригодинна програма фізичної підготовки.

"Це індивідуальні вправи, які потрібно виконувати вдома. У додатку вказана програма, якої необхідно дотримуватися", - пояснює офіційний представник армії Деніел Рейст.

 8 лютого новобранці приєднаються до своїх колег, та спершу здадуть тест на COVID-19, а також пройдуть перевірку на здобуті знання та фізичний стан. Якщо вони завалять тести, їм доведеться надолужувати згаяне у вихідні в казармах.

"Ми сподіваємося, що керівні принципи будуть дотримуватися. Вони вважаються днями служби, і призовники отримують зарплату", - додав Рейст.

Система збройних сил Швейцарії зобов'язує більшість чоловіків проходити базову військову підготовку у віці 18 років, а потім регулярно відвідувати курси підвищення кваліфікації. Базове навчання триває 18 тижнів, за ним передбачені шість курсів підвищення кваліфікації, кожен з яких триває три тижні.

Реформи, проведені в 2018 році, скоротили чисельність швейцарських військовослужбовців на дійсній службі з 140 до 100 тисяч. Близько 10 тисяч осіб - професіонали, інші - призовники або добровольці. Військова служба є добровільною для жінок, яких зараз нараховують близько тисячі. 

Цього тижня швейцарський регулятор Swissmedic схвалив екстрене використання вакцини від COVID-19, розробленої американською фармкомпанією Moderna. Це вже друга затверджена у Швейцарії вакцина від коронавірусу. Так, 20 грудня Swissmedic також дозволив екстрене використання препарату від компаній Pfizer та BionTech. 

Загалом Швейцарія з населенням 8,6 млн замовила 15,8 млн доз вакцин: 3 млн від Pfizer та BionTech, 7,5 млн від Moderna, а також 5,3 млн від британсько-шведської компанії AstraZeneca, яка співпрацює з Оксфордським університетом.

Переломний момент пандемії коронавірусу: ВООЗ закликає посилити карантинні заходи у світі

Переломний момент пандемії коронавірусу: ВООЗ закликає посилити карантинні заходи у світі

 

Наступна публікація