У селах медики агітують не щеплюватись: в Івано-Франківській громаді від вакцинації відмовились 31% вчителів

У селах медики агітують не щеплюватись: в Івано-Франківській громаді від вакцинації відмовились 31% вчителів

Фото: Associated Press

 У дитсадках міста відмовилися від щеплення 48% працівників, вакцинувались лише 14% вихователів. 

В Івано-Франківській громаді від COVID-19 отримали щеплення 47% вчителів. Ще 31% педагогів відмовились від вакцинації. 

Про це 10 серпня під час наради повідомила начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко. 

За словами Марії Бойко, в Івано-Франківській громаді працює понад 3 тисячі педагогів. Вакцинувались від коронавірусу 47% вчителів, 31% - відмовились і ще 21% вагається. У дитсадках міста відмовилися від щеплення 48% працівників, вакцинувались лише 14% вихователів. 

Директор департаменту освіти Ігор Максимчук повідомив, що у деяких селах Франківської ТГ медичні працівники агітують освітян не вакцинуватися.

"Хочу наголосити, що навіть медичні працівники в окремих селах нашої територіальної громади проводять активну агітацію за те, щоб дехто не вакцинувався", - сказав Ігор Максимчук. 

Скриншот з відео

Нагадаємо, Шкарлет розповів, чи допустять до роботи невакцинованих від COVID вчителів. Він пояснив, що якщо немає 80% щеплених, то освітній процес відбувається в дистанційному або змішаному режимі. Якщо ж буде вакцинована така кількість педколективу, то навчальний заклад зможе працювати навіть під час локдауну.

Чи стане вакцинація примусовою для вчителів

Чи стане вакцинація примусовою для вчителів

Повʼязані теми:

Наступна публікація