У російській лікарні продають кисень для заможних пацієнтів з коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
345
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У російській лікарні продають кисень для заможних пацієнтів з коронавірусом

Mash

У медзакладі не вистачає місць, але з'явилися платні палати "для обраних".

У Маріїнській лікарні російського Санкт-Петербурга створили новий "вигідний" спосіб боротьби з коронавірусом.

Про це повідомляє Mash.

Як пише телеграм-канал, у Маріїнській лікарні "дуже вигідно" продають повітря: там відкрили платні кисневі палати для заможних хворих COVID-19.

Вартість палати за добу  10 тис. рублів (3780 грн) за легкого перебігу хвороби і 18 тис. рублів (6800 грн) за важкого. Як зазначають, така ж вартість номеру люкс у відомому пітерському готелі.

У вартість входить їжа, холодильник, телевізор і "ексклюзивна банка з киснем". Таких палат всього 10, а сьогодні вільна лише одна:

"Платне кисневе відділення — це дуже мерзенно. В лікарні і так не вистачає місць, а тут ще платні палати, де лежать по одному. А могли б лікуватися по три людини на кисні. Я працюю у відділенні, де справи з киснем ідуть зовсім сумно, і від цього нововведення верне", — зазначив медичний працівник лікарні. 

30 грудня Mash розповідав, що у Маріїнській лікарні гострий дефіцит кисневих банок, які життєво необхідні хворим. З однієї ємності дихають по три пацієнти. Зазначають, що з самим киснем проблем немає: закупили 530 цистерн на 11 мільйонів рублів.

Нагадаємо, що У Росії в Іжевську державний цирк Удмуртії під час різдвяної вистави для дітей показав сцену за участю тварин в нацистській символиці. Їх "проганяли" дресирувальники-"червоноармійці". 

Наступна публікація