У Росії знайшли понад тисячу смертей від коронавірусу, які не враховували у статистиці

У Росії знайшли понад тисячу смертей від коронавірусу, які не враховували у статистиці

Фото: Associated Press

Коронавірус не був основною причиною смерті інфікованих.

У Росії виявили 1 138 летальних випадків серед пацієнтів із підтвердженим COVID-19

Однак, коронавірус не був основною причиною смерті інфікованих, повідомляє "Интерфакс" із посиланням на  віцепрем'єрку РФ Тетяну Голікову.

"Третя група - інша причина смерті, це захворювання, якими людина страждала в процесі життя, але у неї був виявлений позитивний тест на коронавірус. Ця група оцінюється у 1 138 випадків, але це поки не COVID, інша причина смерті, скажімо, інфаркт міокарда, але патологоанатомічні розтини в цій частині тривають", - пояснила Голікова.

Згідно з новими рекомендаціями МОЗ Росії, випадки, коли коронавірус не був основною причиною смерті, також повинні враховуватися у статистиці. 

Загалом у РФ від початку спалаху на коронавірус захворіли 387 623 людини. 4 373 з них померли, тоді як понад 159 тисяч пацієнтів одужали та виписалися з медзакладів. В антирейтингу найбільш уражених пандемією COVID-19 країн Росія перебуває на третьому місці. Її випереджають Бразилія (466 тис. хворих) та США (1,7 млн хворих). 

Нагадаємо, що 29 травня у Москві зафіксували добовий антирекорд смертності від коронавірусу.

Раніше повідомлялося, що у Росії від ускладнень нової коронавірусної інфекції помер 101 медичний працівник. Однак, самі лікарі вважають, що справжня цифра значно вища. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація