У Росії зафіксували рекордну кількість заражень коронавірусом від початку пандемії

У Росії зафіксували рекордну кількість заражень коронавірусом від початку пандемії

Фото: Associated Press

COVID-19 діагностували у ще 29 350 осіб.

У Росії протягом минулої доби зафіксували рекордну кількість заражень коронавірусом: недугу діагностували у 29 350 осіб.

Про це повідомляє оперативний штаб із протидії поширенню коронавірусу.

Це найбільша кількість щоденних випадків COVID-19 від початку пандемії. До слова, останній антирекорд в РФ був зафіксований 6 грудня, коли за 24 годин захворіли 29 039 осіб. За весь час пандемії в Росії було зареєстровано майже 2,88 млн хворих.

Нові заражені виявлялися в 84 регіонах. Найбільше нових випадків коронавірусу виявили у Москві - 7797. У Санкт-Петербурзі додалося ще 3 752 хворих, а в Московській області - 1 523. 

У Росії за добу померло 493 людини. Таким чином COVID-19 забрав життя 51 351 інфікованих. Змогли побороти недугу ще  19 705 пацієнтів. 

Як повідомлялося, вакцина Sputnik V, створена Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології імені М.Ф.Гамалії МОЗ РФ, зареєстрована в Росії 11 серпня. Вона стала першою у світі, хоча її клінічні випробування тривають і досі.

Кілька країн зголосилися взяти російську вакицину для власних тестувань. Приміром, Угорщина стала першою в Європі, яка отримала зразки цього препарату. Натомість Євросоюз не збирається купувати її. 

Крім того, в Росії зафіксовано щонайменше декілька випадків зараження COVID-19 після вакцинації. 

Дмитро Разумков сумнівається в якості російської вакцини від коронавірусу "Супутник"

Дмитро Разумков сумнівається в якості російської вакцини від коронавірусу "Супутник"

Повʼязані теми:

Наступна публікація