У Рівненській області заявили про 22 нові випадки зараження коронавірусом

У Рівненській області заявили про 22 нові випадки зараження коронавірусом

Фото: УНІАН

Серед хворих - лікар та дві медсестри обласної лікарні.

Станом на вечір 20 квітня у Рівненській області виявили 22 нові випадки зараження новим коронавірусом COVID-19.

Про це написав на своїй Facebook-сторінці голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За його словами, коронавірусом заражені 22 людей, з яких 16 є мешканцями Рівного. По одному випадку виявили у Здолбунівському районі, селищі Володимирці, місті Березне та селі Поляни. Ще два випадки зараження зафіксували у місті Здолбунів. 

Серед хворих є лікар і дві медсестри Рівненської обласної клінічної лікарні. Вік заражених коронавірусом - від 26 до 82 років. 

Загалом у Рівненській області зафіксовано 341 випадок захворювання на коронавірус, серед яких 11 летальних. Подужати COVID-19 вдалося 21 людині. 

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

 

За великодню неділю в Україні виявили 261 новий випадок захворювання на коронавірус

За великодню неділю в Україні виявили 261 новий випадок захворювання на коронавірус

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація