Інфекцію підхопила лікарка, яка контактувала із вагітною хворою.
У неділю, 3 травня, у Рівненській області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 29 людей.
Серед інфікованих пацієнти віком від 3 до 76 років, повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль.
"Серед хворих один медик. Це жінка з с.Будераж, яка працює лаборанткою перинатального центру і контактувала з вагітною хворою", - додав посадовець.
За словами Коваля, перший випадок також зафіксували у Демидівському районі: "Це 66-річна жінка, яка перебувала певний час в Ужгороді. Наразі вона госпіталізована в Дубенську ЦМЛ", - уточнив голова ОДА.
Від початку спалаху у Рівненській області нову коронавірусну інфекцію підхопили 762 людини. 18 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19, тоді як ще 85 одужали та виписалися з медзакладів.
Нагадаємо, що в неділю у селі Познань Рокитнівського району Рівненської області зафіксували спалах коронавірусу і відправили населений пункт на карантин. На в'їзді в село цілодобово чергують рятувальники, поліцейські, медики та прикордонники. Також ввели обмеження на пересування людей і рух транспорту від 20:00 до 8:00.
Раніше через спалах коронавірусу повніст ізолювали село Зоря неподалік Рівного: тут ввели комендантську годину, а на виїздах встановили блокпости.
Як повідомлялося, минулого тижня у Рівненській обласній лікарні, де зафіксували спалах COVID-19, кількість заражених медпрацівників зросла до 88. З них 1 лікар одужав, а ще 75 перебувають на амбулаторному лікуванні. У сплеску інфекції звинуватили керівника закладу Івана Зиму. Його притягнули до дисциплінарної відповідальності.
Станом на вечір 3 травня на Рівненщині підтверджено 29 нових випадків захворювання на COVID-19. Це: 1 з Рівненського...
Опубліковано Віталій Коваль Неділя, 3 травня 2020 р.
Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.
Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.
За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.
В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні.
Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.
Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!