У Рівненській області виявили перші 9 випадків зараження коронавірусом – одна хвора померла

У Рівненській області виявили перші 9 випадків зараження коронавірусом – одна хвора померла

Фото: УНІАН

Це перші випадки захворювання на Рівненщині.

У Рівненській області офіційно підтвердили дев’ять перших випадків зараження коронавірусом. У однієї з хворих діагноз підтвердився вже після її смерті.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль у своєму Facebook.

"На Рівненщині підтвердили дев'ять випадків захворювання на COVID-19. Рівненський обласний лабораторний центр провів дослідження ПЛР-методом біоматеріалу двох жінок із Сарненського району, які попередньо мали позитивний результат за експрестестами", - заявив він.

Окрім цього було проведено дослідження аналізів ще шістьох пацієнтів з інфекційного відділення Сарненської ЦРЛ та померлої матері однієї із жінок. У всіх випадках підтвердився коронавірус.

"Наразі хворі ізольовані. Стан стабільний. Проводяться всі необхідні медичні процедури", - підкреслив Коваль.

На Рівненщині підтвердили дев'ять випадків захворювання на COVID-19. Рівненський обласний лабораторний центр провів...

Опубліковано Віталій Коваль Четвер, 26 березня 2020 р.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua

На Буковині троє пацієнтів здолали коронавірус і вже виписуються із лікарні

На Буковині троє пацієнтів здолали коронавірус і вже виписуються із лікарні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація