У Рівненській області розгорнуть додаткову лікарню для хворих на коронавірус

У Рівненській області розгорнуть додаткову лікарню для хворих на коронавірус

Фото: Роман Балук

В регіоні спостерігається висока захворюваність на COVID-19.

У Рівненській області розгорнуть додаткову лікарню для госпіталізації хворих на коронавірусну хворобу COVID-19. Хворих буде приймати ЦРЛ у Здолбунові.

Про це у четвер, 27 серпня, повідомляє пресслужба Рівненської обласної державної адміністрації.

"На Рівненщині спостерігається висока захворюваність на коронавірус. Щодоби в області фіксується близько 90 нових хворих. Серед них - й діти. Через неблагополучну епідситуацію деякі території увійшли до "червоної" зони", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, люди з легким перебігом захворювання лікуються вдома, а з ускладненнями - у 6 лікувально-профілактичних закладах охорони здоров’я першої хвилі.

За інформацією ОДА, загальний відсоток завантаженості ліжкового фонду складає 49%. У перепрофільованих відділеннях - 25%, інфекційних - 79%, інтенсивної терапії - 42%.

227 пацієнтів перебувають на стаціонарному лікуванні, 63 - у важкому стані та 2 підключено до апарата ШВЛ.

Нагадаємо, що в Україні 27 серпня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 112 059. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 1900.

Від початку спалаху в Рівненській області нову коронавірусну інфекцію підхопили 8 818 осіб. З них 125 інфікованих померли від ускладнень захворювання, тоді як ще 209 пацієнтів вже одужали.

Новий антирекорд: в Україні від коронавірусу за добу померло 49 людей

Новий антирекорд: в Україні від коронавірусу за добу померло 49 людей

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація