Коронавірусною інфекцією заразилися дві медсестри та працівниця Рівненської ОДА.
У вівторок, 28 квітня, у Рівненській області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 29 людей віком від від 7 до 82 років.
Серед інфікованих дві медсестри та працівниця Рівненської ОДА, повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль.
"У нашої колеги виявили COVID-19. Нагадаю, у члена сім'ї цієї працівниці зафіксували коронавірусну інфекцію раніше. В її колег результати негативні. Востаннє вона була на робочому місці 21 квітня. В робочих кабінетах, відповідно до протоколу, одразу провели дезінфекцію", - розповів посадовець, наголосивши, що облдержадміністрація продовжує працювати у звичному режимі.
Загалом впродовж доби 16 випадків зараження зафіксували у Рівненському районі, із них у 14 у повністю ізольованому селі Зоря. Ще вісім людей інфікувалися у Рівному, троє в місті Здолбунів та по одному в місті Дубно та селі Бугрин Гощанського району.
Загалом від початку спалаху на Рівненщині нову коронавірусну інфекцію підхопили 585 осіб. 14 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19, тоді як ще 57 одужали та виписалися з медзакладів.
"Серед інфікованих і дві медичні сестри: з Дядьковицької райлікарні та Рівненської ЦМЛ", - додав посадовець. За його словами, в Рівненському обласному лабораторному центрі зараз перевіряють ще 85 зразків. "Сьогодні з медзакладів виписали 7 пацієнтів", - також зазначив Коваль.
Як повідомлялося, у Рівненській області коронавірус виявили у 6 вагітних, а також у 4-річної дитини. Окрім того, у понеділок на Рівненщини від ускладнень COVID-19 померли ще дві людини.
Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.
Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.
За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.
В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні.
Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.
Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!