У Рівненській області підтвердили ще понад два десятки випадків коронавірусу: пацієнтам від 8 до 82 років

У Рівненській області підтвердили ще понад два десятки випадків коронавірусу: пацієнтам від 8 до 82 років

Фото: УНІАН

Загалом серед інфікованих на Рівненщині - 85 дітей та 247 лікарів.

У неділю, 17 травня, у Рівненській області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили у 26 людей віком від 8 до 82 років.

Впродовж доби від коронавірусу одужали 5 пацієнтів, повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль. 

Загалом у Рівненській області нову коронавірусну інфекцію підхопили 1 167 людей. "З них - 85 дітей (7%) та 247 медичних працівників (21%)", - додав посадовець.

Зазначається, що наразі в Рівненському обласному лабораторному центрі перевіряють 192 зразки. "Всього за період спалаху коронавірусу на Рівненщині досліджено 9 518 зразків", - зазначив очільник ОДА.

28 людей на Рівненщині померли від ускладнень COVID-19, тоді як ще 352 пацієнти вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Раніше у Рівному від ускладнень COVID-19 помер інженер телебачення Микола Теремок. Чоловікові було 59 років і понад чверть сторіччя він забезпечував ефір для всієї області.

Нагадаємо, що, за словами Коваля, у селах Зоря та Рокитне через "високу кількість хворих на коронавірус" на виїздах та в’їздах населених пунктів досі стоять блок-пости.

Зокема, два тижні тому в селі Рокитне Рівненської області через спалах COVID-19 встановили блокпост. Також, з 20.00 до 08.00 тут припинили пересування громадян і транспортних засобів, за винятком спецтранспорту. 

Також через спалах коронавірусу повністю ізолювали село Зоря неподалік Рівного: тут ввели комендантську годину, а на виїздах встановили блокпости.

Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує❗️ Станом на вечір 17 травня на...

Опубліковано Віталій Коваль Неділя, 17 травня 2020 р.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація