У Рівненській області новим коронавірусом заразилися ще понад три десятки людей від 10 до 74 років

У Рівненській області новим коронавірусом заразилися ще понад три десятки людей від 10 до 74 років

Фото: Associated Press

Від початку спалаху на Рівненщині нову коронавірусну інфекцію підхопили 6 747 осіб.

Увечері п'ятниці, 7 серпня, у Рівненській області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 34 людей.

Пацієнтам від 10 до 74 років, повідомив очільник Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль на своїй сторінці у Facebook. 

Водночас, впродовж доби від нової недуги на Рівненщині вилікувалися ще 54 пацієнти.

Від початку спалаху в Рівненській області нову коронавірусну інфекцію підхопили 6 747 осіб. Зокрема, 103 інфіковані померли від ускладнень захворювання, тоді як ще 5 222 пацієнти вже одужали. 

Як повідомлялося, в місті Дубно у Рівненській області на підприємстві "Дубномолоко" виявили коронавірус у 32 працівників. Попри спалах підприємство працює у звичному режимі. 

Минулого тижня Рівненська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій посилила карантин у Костопільському районі. 

Нагадаємо, що лікар-анестезіолог Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський, який підхопив COVID-19, зумів успішно здолати хворобу та поділився з ТСН.ua своєю історією одужання. Зокрема, медик розповів, чому не ізолювався від сім'ї, чи можливе повторне зараження та чи варто послаблювати карантин у країні. Більше про це читайте за посиланням.

Статистика МОЗ: за останню добу коронавірус виявили у 1453 українців

Статистика МОЗ: за останню добу коронавірус виявили у 1453 українців

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація