У Рівненській області не буде послаблення карантину через рекордну кількість заражених коронавірусом

У Рівненській області не буде послаблення карантину через рекордну кількість заражених коронавірусом

Фото: Associated Press

За добу виявили майже 70 хворих коронавірусом.

У Рівненській області, у якій стрімко зростає кількість випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19,  до другого етапу послаблення карантину переходити поки не будуть. Таким чином, в регіоні будуть діяти всі обмеження, запроваджені до цього часу.

Відповідне рішення сьогодні ухвалили на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС, передає Рівненська ОДА.

За словами очільника області Віталія Коваля, за минулу добу на Рівненщині зафіксували 66 випадків COVID-19. А це антирекорд для області. Водночас, послаблення можуть запровадити, якщо за тиждень суттєво зменшиться кількість нових хворих.

"Якщо впродовж останніх 7 днів на території області буде зафіксовано не більше 150 випадків захворюваності населення на коронавірус, обласна комісія ТЕБ та НС перегляне своє рішення", - сказав Віталій Коваль.

Зокрема, наразі спалах коронавірусу виявили у КЗ "Здолбунівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів". У закладі станом на сьогодні заразилися 12 осіб, це шість працівників і шість вихованців. Із них вісім перебувають на стаціонарному лікуванні, решта - на самоізоляції.

Інтернат для відвідувачів нині зачинений. Встановлюються контактні особи та проводяться протиепідемічні заходи. Крім того, в закладі буде пропрацьований механізм вахтового чергування і проведено службове розслідування щодо спалаху коронавірусу.

Нагадаємо, головний медик Львова Володимир Зуб повідомив, що в місті не має багато підстав для пом’якшення карантину через високий рівень захворюваності на коронавірус. За його словами, відкривати зараз у Львові дитячі садочки та спортзали ризиковано. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація