У Рівненській області коронавірусом заразилися ще понад три десятки людей від двох місяців до 81 року

У Рівненській області коронавірусом заразилися ще понад три десятки людей від двох місяців до 81 року

Фото: Роман Балук

Кількість випадків інфікування на Рівненщині наближається до шести тисяч.

Увечері вівторка, 28 липня, у Рівненській області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 32 людей.

Пацієнтам від двох місяців до 81 року, повідомив очільник Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль на своїй сторінці у Facebook. 

Водночас, впродовж доби від нової недуги на Рівненщині вилікувався ще 21 пацієнт. "В роботі залишаються 510 зразків, - додав посадовець. - За добу зроблено 480 ПЛР (методом полімеразно-ланцюгової реакції - ред.) та 993 ІФА (методом імуно-ферментного аналізу - ред.) досліджень".

Від початку спалаху в Рівненській області нову коронавірусну інфекцію підхопили 5 837 осіб. Зокрема, 92 інфіковані померли від ускладнень захворювання, тоді як ще 4 489 пацієнтів вже одужали. 

Нагадаємо, що лікар-анестезіолог Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський, який підхопив COVID-19, зумів успішно здолати хворобу та поділився з ТСН.ua своєю історією одужання. Зокрема, медик розповів, чому не ізолювався від сім'ї, чи можливе повторне зараження та чи варто послаблювати карантин у країні. Більше про це читайте за посиланням.

Як повідомлялося, 23 липня спалах CОVID-19 зафіксували в обласній психіатричній лікарні, що розташована в місті Острог на Рівненщині: хворобу підхопили дразу 10 пацієнтів та двоє медпрацівників.

20 липня у Рівному запрацювали 38 дитячих садків. Дітей не перевіряли на коронавірус, натомість батьки повинні були надати довідку про те, що жоден член сім’ї не хворів на COVID-19.

Спалах коронавірусу у вінницькій лікарні: виявили 11 інфікованих медиків та 14 пацієнтів

Спалах коронавірусу у вінницькій лікарні: виявили 11 інфікованих медиків та 14 пацієнтів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація