У Рівненській області кількість жертв коронавірусу сягнула трьох десятків

У Рівненській області кількість жертв коронавірусу сягнула трьох десятків

Фото: Associated Press

Також понад три десятки випадків коронавірусу зафіксували на Рівненщині впродовж доби: серед інфікованих четверо дітей.

Увечері п'ятниці, 22 травня, у Рівненській області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили у 32 людей віком від 7 до 72 років.

Серед інфікованих четверо дітей, повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль. 

Окрім того, на Рівненщині зафіксували ще один летальний випадок. "На жаль, через ускладнення, викликані коронавірусом, помер 68-річний чоловік із с. Корнин Рівненського району", - розповів очільник ОДА. 

Водночас побороти недугу впродовж доби вдалося ще 53 пацієнтам.

Загалом від початку спалаху в Рівненській області нову коронавірусну інфекцію підхопили 1 368 людей. З них 30 інфікованих померли від ускладнень COVID-19, тоді як ще 488 пацієнтів вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує❗ ✅ Станом на вечір 22 травня на...

Опубліковано Віталій Коваль Пʼятниця, 22 травня 2020 р.

Як повідомлялося, про пом'якшення карантину, яке починається у країні 22 травня, у Рівненській області поки що говорити зарано. Область є однією з лідерів в Україні за кількістю виявлених інфікованих на коронавірусу.

Спрогнозувати, коли пом'якшать карантин у Рівненській області, поки не можуть навіть чиновники. Кажуть, що чекатимуть на позитивну динаміку. Варто зазначити: хоча в області за статистикою виявлено чимало хворих (регіон другий після Чернівецької області), Рівненщина також лідирує щодо кількості проведених тестів. 

До слова, у Рівненській області новий спалах COVID-19 - це інтернат для людей похилого віку та інвалідів.Там виявили коронавірус у шести працівників та шести підопічних.

Раніше у Рівному від ускладнень COVID-19 помер інженер телебачення Микола Теремок. Чоловікові було 59 років і понад чверть сторіччя він забезпечував ефір для всієї області.

З 22 травня урядовці дозволили повністю запустити увесь наземний транспорт

З 22 травня урядовці дозволили повністю запустити увесь наземний транспорт

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація