У Радомишлі експрестест виявив коронавірус у шести парафіян місцевої церкви

У Радомишлі експрестест виявив коронавірус у шести парафіян місцевої церкви

У Радомишлі експрестест виявив коронавірус у шести парафіян місцевої церкви

Фото: ДСНС

У цьому місті на Житомирщині було зафіксовано першу смерть від коронавірусу.

У місті Радомишль Житомирської області експрестест виявив коронавірус у шести парафіян місцевої церкви.

Про це повідомляє офіційний сайт Радомишльської громади.

"Вчора, 26 березня, було проведено тестування контактних осіб, родичів та медичного персоналу на COVID-19, які були у контакті з хворою. Загалом, це складає 41 особу. За результатами тестів у 6 осіб (парафіяни церкви) тест на COVID-19 позитивний", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 27 березня їхні аналізи були передані до Житомирського обласного лабораторного центру, який має підтвердити або спростувати результати тестів. Наразі за всіма шістьома особами триває нагляд лікарів, а вони перебувають у самоізоляції.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

У Радомишлі на виїзді з міста усім водіям та пасажирам вимірюють температуру

У Радомишлі на виїзді з міста усім водіям та пасажирам вимірюють температуру

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація