У Раді підтримали виділення понад 2 млрд гривень з коронавірусного фонду: на що спрямують гроші
Майже половину коштів витратять на закупівлю експрес-тестів.

Комітет Верховної Ради з питань бюджету на засіданні ухвалив рішення щодо виділення понад 2 млрд гривень із Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.
Про це 16 листопада повідомляє пресслужба "Слуга народу" у Telegram.
Так, виділені кошти спрямують на:
- придбання експрес-тестів – 1 мільярд гривень, насамперед їх отримають сімейні лікарі, мобільні бригади медиків та швидка допомога;
- забезпечення киснем ліжок у стаціонарах всіх областей – додаткова субвенція у розмірі 896 мільйонів гривень;
- інші важливі заходи, спрямовані проти COVID-19 – субвенція місцевим бюджетам у розмірі 259 мільйонів гривень, із них 213 мільйонів – на придбання лабораторного обладнання для медичних закладів комунальної форми власності, а ще 46 мільйонів – на витратні матеріали для тестування донорів крові.
Нагадаємо, 11 листопада Кабінет міністрів виділив понад 895,5 мільйона гривень для забезпечення медзакладів киснем. Водночас уряд скоротив видатки на розвиток автомобільних доріг.
Відео Американська компанія завершує випробування вакцини від коронавірусу
Обнадійливі новини маємо зі Сполучених Штатів – компанія "Модерна", яка завершує випробування вакцини від коронавірусу, сьогодні повідомила про вражаючі результати - їхній препарат знижує ймовірність підчепити COVID-19 на 94,5 відсотки. Вакцину протестували на 30 тисячах добровольців. І це вже друга добра новина від фармацевтів. Розробники вакцин прогнозують: до звичного життя світ повернеться вже наступної зими, а поки що найдієвішим способом боротьби з пандемією залишається карантин. Більше про дослідження вакцин та про те як Європа протистоїть пандемії – у прямому включенні.
