У Польщі послабили обмеження у новорічну ніч, але попередили про третю хвилю коронавірусу

У Польщі послабили обмеження у новорічну ніч, але попередили про третю хвилю коронавірусу

Фото: Associated Press

Поляків просять сидіти вдома і не запускати на Новий рік феєрверки.

У Польщі в новорічну ніч комендантської години, анонсованої раніше від сьомої вечора 31 грудня 2020 року до шостої ранку 1 січня 2021-го, не буде.

Про це заявив очільник польського уряду Матеуш Моравецький, пише видання Wiadomosci.

Своєю чергою, Моравецький пояснив, що у разі введення комендантської години потрібно було б запроваджувати надзвичайний стан. Своєю чергою, польський прем'єр закликав громадян якнайменше пересуватися в новорічну ніч і не запускати феєрверків.

"Ми не вводимо комендантську годину, оскільки для цього, за згодою президента, нам довелося б ввести надзвичайний стан. Однак ми закликаємо вас святкувати в невеликій компанії", - заявив Моравецький.

Крім того, він розповів, що від 15 січня у Польщі має запрацювати система реєстрації всіх охочих на вакцинацію від коронавірусу. Моравецький запевнив, що вакцини вистачить всім і висловив надію на те, що в другому кварталі 2021 року вдасться вакцинувати значну частину поляків.

Моравецький також попередив, що Польщі загрожує третя хвиля коронавірусу, яка може початися за два-три тижні. Але очікує, що завдяки  вакцинації в країні епідемічна ситуація буде поліпшуватися.

Нагадаємо, від 28 грудня на польському кордоні застосовуватимуться нові обмеження на в'їзд громадян України. 

Як відомо, в Польщі найближчі три тижні діятиме національний карантин. До всіх нинішнім обмежень додаються закриття ТРЦ, готелів і гірськолижних спусків. Перестають знову працювати тренажерні зали, фітнесклуби й аквапарки. Також заборонена робота ресторанів, кафе (тільки на винос). Не можна проводити й весілля та вечірки. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
800
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація