У Польщі майже 30 весіль закінчилися спалахами коронавірусу

У Польщі майже 30 весіль закінчилися спалахами коронавірусу

Фото: Associated Press

COVID-19 підхопили 351 людина.

У Польщі від початку червня на 29 весіллях зафіксували спалахи коронавірусу.

Саме з початку літа у країні дозволили святкування за участі  до 150 осіб, пише видання RMF24.

Зазначається, що COVID-19 підхопили 351 людина, а на самоізоляцію відправили 2 333 гостей. Справа у тому, що важко встановити контактних осіб інфікованого. Саме тому всім запрошеним на святкування доводиться йти на карантин. 

Найбільше випадків зараження COVID-19 сталося у Малопольському воєводстві. Там у чотирьох повітах рекомендували поки що відмовитися від проведення весіль. 

У польському Департаменті охорони здоров’я сплеск пояснюють тим, що на таких святах люди дуже часто забувають про заходи обережності. "Весілля - ідеальне місце для поширення інфекцій. Це закриті кімнати, спільний спів, багато людей і скорочення відстані в міру розвитку весілля", - каже представник польської Центральної санітарної інспекції Ян Бондар.

Саме тому радять організовувати святкування на відкритому повітрі. Крім того, людей з групи ризику просять скоротити час перебування на святі.

До слова, загальна кількість випадків коронавірусу в країні від початку епідемії досягла 39 746, а померлих - 1618.

Як повідомлялося, змінився рейтинг найбільш популярних країн серед українців. У нас на першому місці за кількістю переглядів Угорщина - ми продовжуємо пов’язувати популярність Угорщини саме з можливостями транзиту через цю країну в напрямі Балкан до Хорватії, Чорногорії, Албанії. На другому місці Туреччина. На третє місце вийшла Росія… На четвертому та п’ятому місцях - Польща і Німеччина.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
8940
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація