У Польщі через приріст хворих на коронавірус анонсували нові обмеження

У Польщі через приріст хворих на коронавірус анонсували нові обмеження

Фото: Associated Press

Нові обмеження будуть в "червоній" і" жовтій" зонах.

У Польщі наступного тижня планують посилити карантинні обмеження у зв'язку з різким зростанням інфікування коронавірусом COVID-19. Уряд розглядає, наприклад, зменшення кількості людей, які можуть з’являтися разом у публічних місцях.

Про це розповів прессекретар Міністерства охорони здоров'я Польщі Войцєх Андрусевич, пише Gazeta.pl.

За інформацією міністра, рішення про посилення карантину ще не ухвалене, але це може статися вже найближчим часом. Наразі МОЗ країни проводить консультації з експертами щодо подальших дій. З його слів, причина різкого сплеску - наслідок повернення людей до нормального ритму життя після періоду літніх відпусток.

"Останні результати показують одне - нам потрібна маска, соціальна дистанція і гігієна рук. Навіть якщо ми не можемо тримати дистанцію, давайте одягнемо маску. .. Якщо їх не використовувати, кількість щоденних заражень збільшиться до двох тисяч. У магазинах ми не помічаємо збільшення кількості нових випадків (там встановлено масковий режим - ред.)", - сказав Андрусевич.

Як він зазначив, польський уряд розглядає можливість посилення обмежень саме в "червоній" і" жовтій" зонах. Там вважають, що це допоможе стримати спалахи коронавірусу.

"Міністр охорони здоров’я запропонує обмеження в червоних і жовтих зонах і, ймовірно, ці обмеження незабаром з’являться. Це будуть обмеження, що стосуються можливості зустрічей, контактів людей",- заявив Андрусевич.

Нагадаємо, за минулу добу у Польщі виявили 1587 нових випадків зараження коронавірусом — найбільше від початку пандемії. Найбільше нових інфікованих у Мазовецькому та Малопольському воєводствах. Загалом в Польщі 84,3 тисячі хворих на коронавірус.

Повʼязані теми:

Наступна публікація