У половині турецьких провінцій запроваджено обов'язковий "масковий режим"

Автор
Олена КапнікОлена Капнік
Дата публікації
Перегляди
2188
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У половині турецьких провінцій запроваджено обов'язковий "масковий режим"

Фото: Associated Press

Люди повинні одягати маски, відвідуючи усі без винятку громадські місця.

У Туреччині в 42 з 81 провінції запровадили "масковий режим", який передбачає обов’язкове носіння засобу захисту в всіх без винятку громадських місцях.

Про це повідомляє Associated Press з посиланням на міністра охорони здоров’я Фахреттіна Кока.

"Наші санітарно-епідеміологічні комітети в провінціях продовжують ухвалювати рішення, які спрямовані на зниження ризиків розповсюдження коронавірусу. Особливо у містах, де спостерігається збільшення випадків інфікування", - заявив міністр.

У решті провінцій мешканці наразі зобов’язані носити маски в громадському транспорті, у магазинах, а також торгових центрах. Людям рекомендують дотримуватися гігієни та дотримуватися соціального дистанціювання.

Слід зауважити, що в Туреччині спостерігається тенденція до зростання кількості щоденних інфекцій після того, як була відновлена робота кафе, ресторанів, спортзалів, парків, пляжів та музеїв, а також міжміські обмеження на поїздки. Протягом останніх днів щоденно фіксують понад півтори тисячі нових інфікувань, тоді як раніше - близько 800-900 раніше. 

Наразі в країні зареєстровано 179 831 випадок інфікування COVID-19 та 4825 смертей. Понад 152 тисяч хворих змогли подолати недугу. 

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України планує посилити відповідальність за відмову носити маски у приміщеннях та громадському транспорті, але перегляне позицію щодо маскового режиму на вулиці. Прем'єр звернувся до голів ОДА та закликав роз'яснити людям важливість дотримання соціальної дистанції та носіння масок. 

Як витримувати масковий режим у спеку без шкоди для самопочуття

Як витримувати масковий режим у спеку без шкоди для самопочуття

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
2188
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація