У Південній Кореї заявили про перші випадки нового штаму коронавірусу із Великої Британії

У Південній Кореї заявили про перші випадки нового штаму коронавірусу із Великої Британії

Фото: Associated Press

Мутований коронавірус підтвердився у родини з Великої Британії.

У понеділок, 28 грудня, Південна Корея вперше зафіксувала три випадки нового штаму COVID-19, виявленого у Великій Британії. 

Про це із посиланням на Корейське агентство з контролю та профілактики захворювань повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що мутований коронавірус підтвердився у родини, яка проживає у Великій Британії та прибула до Південної Кореї 22 грудня, за день до того, як уряд зупинив авіаперевезення. Сім'ю вже помістили на карантин. Додамо, що рейси із Великої Британії тут залишатимуться під забороною щонайменше до 31 грудня.

У понеділок Південна Корея зареєструвала 808 нових випадків зараження COVID-19, збільшивши загальний показник хворих до 57 680. Від початку пандемії в країні від ускладнень коронавірусу померли 819 пацієнтів. 

Водночас вже два дні поспіль добовий приріст інфікувань не перевищує тисячу. Нагадаємо, що лише на Різдво 25 грудня  Південна Корея повідомляла про рекордний 1 241 новий випадок захворювання.

До 3 січня у Південній Кореї будуть закритими усі гірськолижні курорти та основні туристичні місця, а громадяни зможуть збиратися у групи лише до п'яти людей. В уряді пообіцяли штрафувати ресторани, які обслуговуватимуть великі групи відвідувачів, та готелі, заповненість яких перевищуватиме 50%. 

Зазначимо, що влітку впродовж тривалого періоду денний показник хворих в країні не перевищував навіть 50. 

Водночас у лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн. Вважають, що уповільнити поширення інфекції тоді допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців.

Раніше Велика Британія заявила про появу нового штаму мутованого коронавірусу "VOC – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники. За словами прем’єр-міністра Бориса Джонсона, вірус може бути на 70% більш заразним.

Британські вчені вважають, що новий штам COVID-19 "VOC 202012/01" є на 56% більш заразним за попередників, і в наступному році він може призвести до збільшення показника госпіталізацій та смертей. 

У коментарі ТСН.ua лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський розповів, що мутація коронавірусу була прогнозованою і в цьому немає нічого дивного, а страх людей перед новою недугою "підігрівають" науковці

Новий штам: чому Європа так налякалася та припинила авіасполучення з Британією

Новий штам: чому Європа так налякалася та припинила авіасполучення з Британією

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація