У Південній Кореї запроваджують жорсткий локдаун на Різдво на тлі рекордної смертності від коронавірусу

У Південній Кореї запроваджують жорсткий локдаун на Різдво на тлі рекордної смертності від коронавірусу

Фото: Associated Press

Посилені обмеження діятимуть щонайменше до 3 січня.

Від 23 грудня у Південній Кореї, на тлі сплеску COVID-19, закриються усі гірськолижні курорти та основні туристичні місця, а громадяни зможуть збиратися у групи лише до п'яти людей.

Відповідне рішення уряд країни ухвалив у вівторок, 22 грудня, пише The Associated Press.

За словами прем'єр-міністра Південної Кореї Чон Се Гюна, посилені обмеження діятимуть щонайменше до 3 січня. Уряд відмовлявся від запровадження локдауну впродовж кількох останніх тижнів, пояснюючи це економічними проблемами.

Зазначимо, що минулої доби в країні зареєстрували 869 випадків зараження коронавірусом, а також 24 пов'язані із новим захворюванням летальні випадки. Такий показник смертності від коронавірусу тут фіксують вже два дні поспіль, він є рекордним

Від початку пандемії у Південній Кореї SARS-CoV-2 "підхопили" 51 460 людей. З них 722 пацієнти померли від ускладнень COVID-19, тоді як 35 928 — вилікувалися.

Зазначимо, що влітку впродовж тривалого періоду денний показник хворих в країні не перевищував навіть 50. 

Водночас у лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн. Вважають, що уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Нагадаємо, що китайська вакцина CoronaVac, розроблена компанією Sinovac Biotech для захисту від COVID-19, подолала поріг ефективності у 50% під час третьої стадії клінічних досліджень в Бразилії. 

Коронавірус мутує: які наслідки негайно закритих кордонів Європи

Коронавірус мутує: які наслідки негайно закритих кордонів Європи

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація