У Південній Кореї зафіксували найвищий від лютого добовий приріст заражень коронавірусом

У Південній Кореї зафіксували найвищий від лютого добовий приріст заражень коронавірусом

Фото: Associated Press

У південнокорейській столиці посилюють карантинні обмеження.

У п’ятницю, 4 грудня, у Південній Кореї повідомили про 629 нових випадків захворювання на COVID-19. Це найвищий добовий показник заражень у країні за останніх дев’ять місяців.

Про це із посиланням на Корейське агентство з контролю та профілактики захворювань та інформагентство Yonhap повідомляє The Guardian.

Зазначається, що 295 пацієнтів заразилися у Сеулі. У зв'язку із цим у південнокорейській столиці вирішили обмежити роботу більшості громадських місць до 21:00. За словами мера Со Чжон Хьопа, нові обмеження почнуть діяти від суботи, 5 грудня.

Тим часом в уряді країни заявили, що в неділю розглянуть можливість посилення правил соціального дистанціювання. Прем'єр-міністр Чон Се Гюн назвав епідеміологічну ситуацію "критичною", наголосивши на тому, що кількість заражень продовжує зростати у тривожному темпі.

Влада також застерігає від ймовірної появи нового джерела спалаху COVID-19 після завершення загальнонаціональних іспитів. Студентів закликали уникати районів високого ризику, таких, як караоке-бари та інтернет-кафе.

Від початку спалаху у Південній Кореї нову коронавірусну інфекцію "підхопили" 36 332 людини. З них 536 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як ще 28 611 — вилікувалися.

Нагадаємо, що у березні уряд винуватив у спалаху нової інфекції членкиню "Церкви Ісуса Шінчонджі", через що наполягав на обмеженні масових церковних зібрань.

Нині ж в країні борються одразу з кількома додатковими джерелами спалахів коронавірусу. 

У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн. Вважають, що уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Пандемія коронавірусу: в Франції помер колишній президент, а в США люди протестують проти карантину

Пандемія коронавірусу: в Франції помер колишній президент, а в США люди протестують проти карантину

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація