У Південній Кореї вперше три дні поспіль кількість хворих на коронавірус перевищує тисячу

У Південній Кореї вперше три дні поспіль кількість хворих на коронавірус перевищує тисячу

Фото: Associated Press

Влада розглядає можливість посилення обмежень до максимального рівня, від чого досі відмовлялася через економічні проблеми.

У Південній Кореї повідомили про 1 062 нових випадки зараження COVID-19, тоді як від ускладнень коронавірусу померли ще 11 хворих.

Про це у п'ятницю, 18 грудня, пише The Associated Press.

Зазначимо, що добовий приріст хворих перевищує тисячу вже три дні поспіль. Таку статистику в країні спостерігають вперше від початку пандемії. 

Понад 760 пацієнтів інфікувалися в густонаселеному районі Сеула. Тим часом представники органів охорони здоров’я б'ють на сполох щодо ймовірного дефіциту лікарняних ліжок та реанімаційних відділень.

Нині влада розглядає можливість посилення карантинних обмежень до максимального рівня. Йдеться про заборону на зібрання у колі з понад десятьох осіб, закриття десятків тисяч підприємств не першої необхідності, а також вимога дистанційного режиму роботи. Уряд відмовлявся від запровадження локдауну впродовж кількох останніх тижнів, пояснюючи це економічними проблемами.

Від початку пандемії у Південній Кореї SARS-CoV-2 "підхопили" 47 515 людей. З них 645 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19, тоді як 33 982 — вилікувалися.

Нагадаємо, що станом на 16 грудня в країні нараховували 12 209 хворих із активним перебігом коронавірусу, 242 з яких перебували у важкому або критичному стані. 

Зазначимо, що вперше від початку пандемії у Південній Кореї добова кількість заражених коронавірусом перетнула тисячу минулої суботи, 12 грудня. А влітку впродовж тривалого періоду денний показник хворих в країні не перевищував навіть 50. 

Водночас у лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн. Вважають, що уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Коли в Україну надійдуть перші вакцини від коронавірусу

Коли в Україну надійдуть перші вакцини від коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація