У Південній Кореї вперше кількість заражених коронавірусом перевищила тисячу

У Південній Кореї вперше кількість заражених коронавірусом перевищила тисячу

Фото: Associated Press

Рекордну кількість інфікованих в країні фіксують вже другий день поспіль.

У Південній Кореї вперше від початку пандемії добовий приріст хворих на COVID-19 перевищив позначку в тисячу випадків. Минулої доби позитивні результати тестів на коронавірус отримали 1030 громадян.

Про це у неділю, 13 грудня, із посиланням на Корейське агентство з контролю та профілактики захворювань повідомляє The Guardian.

Зазначається, що 1002 нових пацієнтів заразилися всередині країни, тоді як інші 28 хворих привезли інфекцію з-за кордону. Загалом від початку спалаху SARS-CoV-2 "підхопили" 42 766 жителів Південної Кореї, 580 з яких померли від ускладнень захворювання. 

Додамо, що рекордну кількість інфікованих в країні фіксують вже другий день поспіль. Так, у суботу повідомлялося про 950 нових випадків захворювання на COVID-19.

Попри посилення карантинних обмежень та запровадження комендантської години для ресторанів та більшості підприємств від вівторка, 8 грудня, Південна Корея зазнає третьої хвилі коронавірусу. Лише цього тижня в країні виявили близько шести сотень інфікованих.

Влітку впродовж тривалого періоду добовий показник хворих на коронавірус у Південній Кореї не перевищував 50. Прем'єр-міністр Чон Се Гюн у суботу заявив про неминучість посилення карантинних обмежень, якщо розповсюдження інфекції продовжиться у такому ж темпі.

Раніше він повідомляв, що направить близько 800 військових, поліцейських та урядових працівників у кожен район Сеулу, щоб допомогти відстежити потенційних хворих.

Нагадаємо, що у березні уряд винуватив у спалаху нової інфекції членкиню "Церкви Ісуса Шінчонджі", через що наполягав на обмеженні масових церковних зібрань. 

Нині ж в країні борються одразу з кількома додатковими джерелами спалахів коронавірусу. 

У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн. Вважають, що уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

У США дозволили щеплення від COVID-19, а у ЄС досі розглядають документи на реєстрацію вакцин

У США дозволили щеплення від COVID-19, а у ЄС досі розглядають документи на реєстрацію вакцин

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація