У Південній Кореї розповіли про ситуацію зі спалахом коронавірусу в столичних нічних клубах

У Південній Кореї розповіли про ситуацію зі спалахом коронавірусу в столичних нічних клубах

Фото: Associated Press

Впродовж доби від ускладнень коронавірусу помер ще один пацієнт.

У понеділок, 18 травня, Південна Корея повідомила про 15 нових випадків коронавірусної інфекції COVID-19.

Впродовж доби від ускладнень захворювання помер ще один пацієнт. Про це із посиланням на Корейські центри контролю та профілактики захворювань повідомляє АР.

Зазначається, що десятеро заражених, найімовірніше, підхопили недугу за кордоном. Водночас, лише два нові випадки пов'язані зі спалахом інфекції серед відвідувачів нічних клубів Сеулу. В уряді Південної Кореї висловили сподівання щодо "зменшення передачі". Тож в країні планують продовжувати впроваджувати заходи для відкриття шкіл та університетів. Зокрема, цієї середи старшокласникам планують дозволити повернутися до навчальних закладів. 

Нагадаємо, що після  пом'якшення карантину, у столиці Південній Кореї зафіксували новий спалах COVID-19, пов'язаний із розважальними закладами. 

Так, минулого тижня в країні виявили щонайменше 40 осіб, які заразилися після відвідування нічних клубів в Сеулі, а також в сусідніх містах: Інчхоні і Кьонгі. Відомо, що 17 з них заразилися від 29-річного чоловіка, який 2 травня відвідав три нічні клуби в сеульському районі Ітевон. Загалом було відомо про понад сотню випадків COVID-19 серед шанувальників нічного життя. 

Південна Корея знову закрила усі нічні клуби та бари, а також перевірила на наявність інфекції понад сім тисяч людей, котрі їх відвідували.

Загалом від початку спалаху на нову коронавірусну інфекцію у Південній Кореї захворіли 11 065 людей. 263 пацієнти померли від ускладнень COVID-19, тоді як понад дев'ять тисяч осіб одужали та виписалися з медзакладів.

Спалах почався у місті Тегу, де підтвердили близько 8 тисяч випадків коронавірусу. Влада стверджує, що “суперпоширювачем” інфекції територією країни стала членкиня "Церкви Ісуса Шінчонджі". Що про це відомо – читайте у матеріалі ТСН.ua.

У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн. Уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація