У Південній Кореї повідомили про сотню нових випадків коронавірусу

У Південній Кореї повідомили про сотню нових випадків коронавірусу

Фото: Associated Press

За добу в країні від COVID-19 загинуло шість пацієнтів.

У середу, 25 березня, Південна Корея повідомила про ще сотню випадків нової коронавірусної інфекції

За добу в країні від COVID-19 загинуло шість пацієнтів, повідомляє АР із посиланням на Корейські центри контролю та профілактики захворювань. 

Загалом від початку спалаху на нову коронавірусну інфекцію тут захворіли 9 137 людей, 126 із них загинули. Нагадаємо, нещодавно в країні зафіксували різкий стрибок заражень. Нині захворювання у Південній Кореї пішло на спад

Як повідомлялося, спалах почався у місті Тегу, де підтвердили близько 7 700 випадків коронавірусу. Влада країни стверджує, що “суперпоширювачем” інфекції територією країни стала членкиня "Церкви Ісуса Шінчонджі". Що про це відомо – читайте у матеріалі ТСН.ua

Як Південній Кореї та Китаю вдалося взяти ситуацію з поширення коронавірусу під контроль

Як Південній Кореї та Китаю вдалося взяти ситуацію з поширення коронавірусу під контроль

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація