У Південній Кореї повідомили про нові випадки коронавірусу, серед яких п'ять смертельних

У Південній Кореї повідомили про нові випадки коронавірусу, серед яких п'ять смертельних

Фото: Associated Press

COVID-19 в країні йде на спад.

У вівторок, 14 квітня, Південна Корея повідомила про ще 27 випадків нової коронавірусної інфекції

Це один із найменших добових приростів від 19 лютого, коли в країні спалахнула інфекція. Про це із посиланням на Корейські центри контролю та профілактики захворювань повідомляють АР та портал Worldometer, який у режимі реального часу цілодобово збирає статистику з усього світу. 

Водночас, за добу в Південній Кореї від ускладнень COVID-19 загинули п'ятеро пацієнтів.

Загалом від початку спалаху на нову коронавірусну інфекцію у Південній Кореї захворіли 10 564 людей. 222 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19, тоді як понад 7,3 тисяч осіб одужали та виписалися з медзакладів. Також повідомляється, що  щонайменше 940 пацієнтів прибули з-за кордону та заразилися за межами країни впродовж останніх трьох тижнів.

Як повідомлялося, у Південній Кореї вчені виявили 38 антитіл, які можуть нейтралізувати коронавірус. Раніше корейські вчені заявили, що виявили нову властивість у коронавірусу COVID-19. Виявилося, що він може "оживати" у пацієнтів, які вже вилікувалися. 

Спалах почався у місті Тегу, де підтвердили близько 8 тисяч випадків коронавірусу. Влада стверджує, що “суперпоширювачем” інфекції територією країни стала членкиня "Церкви Ісуса Шінчонджі". Що про це відомо – читайте у матеріалі ТСН.ua.

У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн, нині ж у світі за кількістю інфікованих вона на 21-му місці. Уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація