У Південній Кореї попри нові випадки коронавірусу ще два мільйони дітей повертаються до школи

У Південній Кореї попри нові випадки коронавірусу ще два мільйони дітей повертаються до школи

Фото: Associated Press

Впродовж доби від ускладнень захворювання помер ще один пацієнт.

У понеділок, 25 травня, Південна Корея повідомила про 16 нових випадків коронавірусної інфекції COVID-19.

Впродовж доби від ускладнень захворювання помер ще один пацієнт. Про це із посиланням на Корейські центри контролю та профілактики захворювань повідомляє АР.

Зазначається, що тринадцятьох інфікованих виявили у Сеулі, де раніше зафіксували новий спалах COVID-19 серед відвідувачів нічних клубів. Із ним пов'язують вже понад дві сотні випадків зараження коронавірусом.

Поширення інфекції викликає занепокоєння в уряду країни, який нині продовжує поетапне відкриття шкіл. Так, минулого тижня до старших класів повернулися підлітки, тоді як цього тижня двері навчальних закладів відкриються для ще приблизно двох мільйонів дітей, зокрема й дошкільного віку.

"Важливо, щоб кожен громадянин нашої країни працював над тим, аби випадки зараження інфекцією не потрапляли до шкіл, а інфекції учнів не поширювалися на місцеві громади", - сказав міністр охорони здоров'я Південної Кореї Парк Нунг Ху під час свого звернення у понеділок, 25 травня. 

Загалом від початку спалаху на нову коронавірусну інфекцію у Південній Кореї захворіли 11 206 людей. 267 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19, тоді як понад десять тисяч осіб одужали та виписалися з медзакладів.

Перший спалах почався у місті Тегу, де підтвердили близько 8 тисяч випадків коронавірусу. Влада стверджує, що “суперпоширювачем” інфекції територією країни стала членкиня "Церкви Ісуса Шінчонджі". Що про це відомо – читайте у матеріалі ТСН.ua.

У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн. Уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація