У Нью-Йорку зафіксували найменшу смертність від коронавірусу, тоді як жертв вже понад 30 тисяч

У Нью-Йорку зафіксували найменшу смертність від коронавірусу, тоді як жертв вже понад 30 тисяч

Фото: Associated Press

Ще вісім тижнів тому в штаті щоденно від ускладнень COVID-19 помирали близько 800 людей.

У п'ятницю, 5 червня, в американському штаті Нью-Йорк зафіксували найнижчий за вісім тижнів добовий приріст летальних випадків COVID-19.

Так, жертвами недуги впродовж доби стали 42 пацієнти, пише CNBC із посиланням на очільника штату Ендрю Куомо.

Окрім того, у п'ятницю також зафіксували найнижчий показник шпиталізації. 

Наприкінці травня добовий приріст смертності від коронавірусу у штаті вперше від 24 березня впав нижче сотні. Щоденна кількість смертей повільно зменшувалася, тоді як ще наприкінці березня та на початку квітня щоденно від ускладнень COVID-19 у Нью-Йорку помирали близько восьми сотень людей.

"За вісім тижнів від 800 померлих до 42 померлих. Дивовижно, - прокоментував Куомо. - Подивіться на цей прогрес. Найнижча кількість госпіталізацій на сьогоднішній день. За лічені тижні. Тож ми знаємо, що можемо змінитися, і ми знаємо, що можемо кардинально змінитися".

Зазначається, що тепер штат готується до першого етапу скасування карантинних обмежень, перехід до якого планується на понеділок.

Водночас Куомо попередив, що масові протести, котрі розгорнулися у США після загибелі під час затримання афроамериканця Джорджа Флойда, можуть призвести до нового спалаху інфекції.

За даними університету Джона Гопкінса, у штаті Нью-Йорк від початку пандемії нову коронавірусну інфекцію підхопили понад 396 тисяч мешканців. З них 30 236 пацієнтів померли, тоді як майже 67 тисяч - одужали та виписалися з медзакладів.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація