У Нью-Йорку виявили перший випадок нового штаму коронавірусу: його пов'язують з ювелірною крамницею

У Нью-Йорку виявили перший випадок нового штаму коронавірусу: його пов'язують з ювелірною крамницею

Фото: Associated Press

Американцям, які відвідували магазин у період від 18 до 24 грудня, радять перевіритися на новий варіант коронавірусу.

На півночі американського штату Нью-Йорк виявили перший випадок нового штаму COVID-19.

Про це із посиланням на губернатора Ендрю Куомо повідомляє The Associated Press.

За словами Куомо, позитивний результат тесту на новий варіант коронавірусу отримав 60-річний співробітник ювелірної крамниці в місті Саратога-Спрінгс.

Зазначається, що у пацієнта були симптоми COVID-19, однак він вже "йде на поправку". Тим часом SARS-CoV-2 "підхопили" ще троє пов'язаних із цим магазином людей, чи йде мова про новий штам - поки невідомо. У зв'язку із цим американцям, які відвідували магазин у період від 18 до 24 грудня, радять перевіритися шляхом тестування.

Куомо додав, що перевірка на наявність мутованого коронавірусу відбувається в Центрі Водсворта та займає 40 годин. Загалом штат провів вже близько 5 тисяч тестів на новий, більш заразний, варіант COVID-19.

Як повідомлялося, 20 грудня Велика Британія заявила про появу нового штаму мутованого коронавірусу "VOC – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники. За словами прем’єр-міністра Бориса Джонсона, вірус може бути на 70% більш заразним. 

Британські вчені вважають, що новий штам COVID-19 "VOC 202012/01" є на 56% більш заразним за попередників, і в наступному році він може призвести до збільшення показника госпіталізацій та смертей. 

У коментарі ТСН.ua лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський розповів, що мутація коронавірусу була прогнозованою і в цьому немає нічого дивного, а страх людей перед новою недугою "підігрівають" науковці

У Британії збираються посилити карантинні обмеження, а в Німеччині – подовжити чинні

У Британії збираються посилити карантинні обмеження, а в Німеччині – подовжити чинні

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація