У Нью-Йорку понад сотню дітей ушпиталили через рідкісні нетипові ускладнення, викликані коронавірусом

У Нью-Йорку понад сотню дітей ушпиталили через рідкісні нетипові ускладнення, викликані коронавірусом

Фото: Associated Press

Щонайменше троє неповнолітніх пацієнтів померли від ускладнення захворювання.

У Нью-Йорку 110 дітей шпиталізували через нову хворобу, пов'язану з COVID-19, й щонайменше троє з них померли.

Про це повідомляє АР із посиланням на Центри з контролю та профілактики захворювань у США (CDC), які у четвер, 14 травня, звернулися до лікарів із заявою.

"CDC попереджають лікарів про серйозний рідкісний запальний стан у дітей, пов’язаний з коронавірусом", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що у дітей із підтвердженим COVID-19 з'являється мультисистемний запальний синдром. У цьому випадку медики спостерігають маркери запалення в аналізі крові, а також ураження, зокрема, серця, нирок, легенів, чи шкіри. 

Також у деяких дітей можуть бути симптоми, що нагадують синдром Кавасакі, який може призвести до аневризмів, серцевих нападів або серцевої недостатності. CDC додали, що наразі невідомо, чи може такий стан виникнути у дорослих пацієнтів, а також закликали медиків прискіпливо стежити за маленькими хворими, якщо їхній стан погіршується. 

Нагадаємо, Велика Британія була однією із перших країн, яка повідомила про шпиталізацію дітей із "запальним синдромом", пов'язаним із коронавірусом.

Раніше повідомлялося, що у Нью-Йорку троє дітей (5, 7 років та підліток) померли від нової хвороби, пов'язаної з коронавірусом. 

Медики зафіксували симптоми токсичного шоку лише у дітей переважно шкільного віку, вони розвинулись від кількох днів до тижня після того, як дитина захворіла на коронавірус. 

Батькам порадили негайно звертатися по допомогу, якщо дитину більше 5 днів лихоманить, вона скаржиться на сильний біль у животі, діарею або блювоту, зміну кольору шкіри, проблемне дихання, а також у разі утрудненого годування немовлят. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація