У Нью-Йорку пом'якшують карантин, коли кількість жертв коронавірусу наближається до 29 тисяч

У Нью-Йорку пом'якшують карантин, коли кількість жертв коронавірусу наближається до 29 тисяч

Фото: Associated Press

Очільник штату скасував заборону після того, як її оскаржив суд.

В американському штаті Нью-Йорк продовжують пом'якшувати карантин, впроваджений на тлі пандемії COVID-19, та дозволяють збиратися у групи до десяти осіб.

Відповідний наказ у п'ятницю, 22 травня, підписав очільник штату Ендрю Куомо, пише The Hill.

Зазначається, що у штаті заборону на зібрання людей у кількості десяти осіб впровадили 23 березня, аби зупинити розповсюдження нової коронавірусної інфекції. Тоді Нью-Йорк вже був епіцентром COVID-19 у США. 

У п'ятницю ж Нью-Йоркський союз громадянських свобод (NYCLU) подав позов до суду від імені мітингувальниці, яку двічі заарештовували за антикарантинні протести. Після того, як заборону таки оскаржили в суді, Куомо скасував обмеження.

Відтепер у штаті дозволено збиратися у групи до десяти людей для проведення вечірок, пікніків, святкувань днів народжень та інших зборів, влаштованих "з будь-якої законної мети".    

За день до цього рішеня Куомо також зняв обмеження на проведення релігійних обрядів та відзначення Дня пам'яті

За даними Університету Джона Гопкінса, станом на 05:00 за київським часом суботи, 23 травня, у штаті Нью-Йорк нову коронавірусну інфекцію підхопили понад 360 тисяч людей. З них від ускладнень захворювання померли 28 853 пацієнти, тоді як понад 63 тисячі вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Раніше американський президент Дональд Трамп заявив, що навіть у випадку другої хвилі пандемії COVID-19, жорсткі карантинні заходи в США знову не впроваджуватимуть

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація