У новорічну ніч ресторанам дозволили працювати до ранку: рішення уряду

У новорічну ніч ресторанам дозволили працювати до ранку: рішення уряду

Фото: УНІАН

Відповідна постанова 24 грудня з'явилася на сайті Кабміну.

Уряд дозволив ресторанам та кафе у новорічну ніч працювати до 07:00. Варто зазначити, що раніше закладам було дозволено працювати до 01:00 ночі.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". 

Зазначається, що відповідну зміну до "карантинної" постанови №1236 від 9 грудня Кабмін вніс постановою №1301 від 23 грудня, яку 24 грудні було оприлюднено на Урядовому порталі.

"Кабінет міністрів України постановляє: Внести зміну до пункту 2 постанови Кабінету міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, замінивши у підпункті 12 цифру і слова "до 1-ї години" цифрою і словами "до 7-ї години", — зазначено у постанові уряду.

В інший час дії карантину, продовженого до 28 лютого, робота закладів громадського харчування заборонена від 23:00 до 07:00 наступного дня. А під час локдауну від 8 до 24 січня включно ресторани і кафе зможуть працювати лише на винос або за доставкою.

Що ще буде заборонено, а що дозволено під час локдауну від 8 до 24 січня 2021 року: повний перелік читайте у нашому матеріалі

За якими карантинними обмеженнями житимуть українці у січні

За якими карантинними обмеженнями житимуть українці у січні

Повʼязані теми:

Наступна публікація