У новонародженої дитини жінки з Ірпеня, в якої діагностували коронавірус, тест не виявив хвороби

Дата публікації
Перегляди
4015
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У новонародженої дитини жінки з Ірпеня, в якої діагностували коронавірус, тест не виявив хвороби

Фото: Unsplash

Для підтвердження цього потрібен негативний результат і другого тесту.

У новонародженої дитини породіллі з Ірпеня, в якої було діагностовано новий коронавірус, ПЛР-тест не виявив хвороби.

Про це повідомив заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин.

"Сьогодні прийшов результат ПЛР-діагностики новонародженого від жінки з міста Ірпінь Київської області, хворої на COVID-19. На щастя, ПЛР-аналіз негативний. Дитина почувається добре, лишається під наглядом наших лікарів", - розповів він.

За його словами, за кілька днів дитині зроблять повторний тест для підтвердження цього.

Сьогодні прийшов результат ПЛР-діагностики новонародженного від жінки з міста Ірпінь Київської області, хворої на...

Опубліковано Олександр Маркушин Середа, 1 квітня 2020 р.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Коронавірус в Ірпені: що зараз відбувається в місті і як почувається породілля

Коронавірус в Ірпені: що зараз відбувається в місті і як почувається породілля

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
4015
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація