У Новій Зеландії вперше за три тижні зафіксували нові випадки коронавірусу

У Новій Зеландії вперше за три тижні зафіксували нові випадки коронавірусу

Фото: Associated Press

COVID-19 виявили у двох жінок, що приїхали з Великої Британії.

У Новій Зеландії вперше за 24 дні зафіксували два нові випадки коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це з посиланням на Міністерство охорони здоров'я країни пише CNN.

Інфіковані жінки з однієї родини. Вони прибули до Нової Зеландії з Великої Британії через Австралію. Як виняток жінкам дозволили приїхати до країни, аби відвідати похоронну церемонію одного з батьків. Після повернення вони перебували в ізоляції в одному з готелів Окленда, а на церемонію у Веллінгтон  поїхали не на громадському транспорті, а на приватному авто.

Одна з жінок відчуває "легкі симптоми". Жінки під час подорожі не відвідували жодних громадських закладів. Їх протестували на коронавірус 15 червня, а про позитивні результати їм повідомили днем пізніше. 

Місцеві медичні працівники перевірили на коронавірус та ізольовують одного члена сім'ї. Фахівці також відслідковують потенційні контакти, зокрема пасажирів рейсу з Брісбена.

Слід зауважити, що минулого тижня Нова Зеландія скасувала майже всі коронавірусні обмеження, хоча жорсткі правила щодо в'їзду в країну залишаються чинними. Наразі в країні виявлено 1156 випадків COVID-19.

Як повідомлялося, у Греції зупинили тисячі туристів з Сербії, яким хибно повідомили про відкритий кордон. Через наземні пункти пропуску відучора греки дозволяють в’їзд лише громадянам ЄС, а тому тисячі сербів, які вирушили у мандрівку, розвернули прямо на кордоні. У сербському МЗС заявили, що грецька сторона не попередила їх про такі заходи. 

У Греції зупинили тисячі туристів з Сербії, яким хибно повідомили про відкритий кордон

У Греції зупинили тисячі туристів з Сербії, яким хибно повідомили про відкритий кордон

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація