У Новій Зеландії чоловік розрізав паркан, аби втекти з-під коронавірусного карантину та купити алкоголь

У Новій Зеландії чоловік розрізав паркан, аби втекти з-під коронавірусного карантину та купити алкоголь

Фото: Associated Press

Це вже третій подібний випадок за останній час.

У місті Гамільтон на півночі Нової Зеландії 50-річний чоловік, який перебував на карантині в одному з обсерваційних закладів, розрізав металеву сітку паркана висотою 1,8 метра, аби втекти до магазину алкогольних напоїв. 

Порушника взяли під варту, а сьогодні він повинен з'явитися в суді. Про це повідомляє The Guardian із посиланням на уряд країни.

Зазначається, що інцидент стався у середу. Втікач залишив заклад приблизно на пів години, з 18:30 до 19:00. У четвер поліція разом із представниками органів охорони здоров'я відвідала магазин, аби переконатися, що приміщення безпечне для покупців.

Порушник карантину прибув із Сіднея. Він двічі здавав тест на COVID-19 й результат щоразу був негативним. 

Повідомляється, що це вже третій подібний випадок у Новій Зеландії. Так, нещодавно з-під карантину втекла жінка, яка, однак, заблукала та попросила поліцейського допомогти їй знайти адресу готелю. Також карантинні обмеження порушив 30-річний чоловік, який втік з обсерваційного готелю в Окленді, аби відвідати супермаркет. Пізніше у нього підтвердили COVID-19.

Від початку спалаху в Новій Зеландії нову коронавірусну інфекцію підхопили 1 542 людини. З них 22 пацієнти померли від ускладнень захворювання, тоді як ще 1 497 - вилікувалися. 

Нещодавно в країні вперше за три тижні зафіксували нові випадки коронавірусу.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація