У Німеччині зафіксували рекордну кількість заражень коронавірусом від початку пандемії

У Німеччині зафіксували рекордну кількість заражень коронавірусом від початку пандемії

Фото: Associated Press

За добу додалося 14 964 хворих на COVID-19.

У Німеччині за добу зафіксували рекордну кількість інфікувань коронавірусом від початку пандемії.

Про це з посиланням на Інститут Роберта Коха повідомляє видання DPA.

Протягом минулої доби в країні виявили 14 964 нових випадки зараження COVID-19, що є рекордним від початку епідемії в країні. 

Попри спалах захворюваності, смертність на низькому рівні: за останні 24 години померло 27 хворих. Загальна кількість заражених в Німеччині становить 449 275. Недуга забрала життя понад десяти тисяч інфікованих.

Видання повідомляє, що канцлерка Ангела Меркель під час зустрічі з керівниками федеральних земель буде закликати повернути суворі обмеження в регіонах, які були навесні.

Зокрема, йдеться про дозвіл зустрічатися на публіці тільки з членами своєї сім'ї та ще одним домогосподарством. Бари, клуби та інші заклади харчування хочуть відкрити лише для їжі на винос. Кінотеатри, театри, тренажерні зали і басейни будуть зачинені. Школи та центри догляду за дітьми залишатимуться відкритими, але їм доведеться запровадити нові гігієнічні протоколи.

Як повідомлялося, добова смертність від коронавірусу у Європі за останній тиждень зросла на 40% у порівнянні з минулим, повідомили у Всесвітній організації охорони здоровя. Найкритичнішою, за їхніми даними, залишається ситуація в Росії, Великій Британії, Франції та Іспанії.

У Європі за останній тиждень добова смертність від коронавірусу зросла на 40%

У Європі за останній тиждень добова смертність від коронавірусу зросла на 40%

Повʼязані теми:

Наступна публікація