У Німеччині виявили новий штам коронавірусу: його привезла пасажирка з Лондона

У Німеччині виявили новий штам коронавірусу: його привезла пасажирка з Лондона

Фото: Associated Press

Жінка перебуває на самоізоляції у будинку родичів.

У Німеччині виявили новий штам коронавірусу, який вперше зафіксували у Великій Британії. Новий мутований вірус SARS-CoV-2 24 грудня знайшли у жінки, яка прилетіла до Франкфурта з Лондона. Її ізолювали у будинку родичів у федеральній землі Баден-Вюртемберг.

Про це повідомляє DW. 

Жінка прилетіла до Німеччини 20 грудня з лондонського аеропорту "Хітроу". Після приїзду вона зробила тест на COVID-19 в аеропорту Франкфурта-на-Майні та отримала позитивний результат.

Подальший генетичний аналіз зразка в лабораторії в Берліні виявив нову мутацію коронавірусу, повідомила влада федеральної землі Баден-Вюртемберг. "Це перший відомий випадок у Німеччині", - зазначила місцева влада.

Від часу прибуття до Німеччини у жінки почали з'являтися легкі симптоми. Крім того, ще троє осіб, які мали з нею тісний контакт, також пішли на карантин.

Нагадаємо:

14 грудня Велика Британія заявила про появу нового штаму мутованого коронавірусу "VUI – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники. Відомо вже про понад тисячу випадків зараження цим новим штамом. Британський уряд вирішив посилити карантин від 20 грудня, а влада Німеччини, Нідерландів, Швейцарії, Чехії, Болгарії, Латвії та ще низки європейських країн припинили авіасполучення з Британією.

Мутований коронавірус "VUI – 202012/01" передається легше, аніж його попередники — він може бути на 70% більш заразним. Втім, немає доказів того, що він збільшує ймовірність важкого перебігу захворювання чи смерті. Дослідження у цьому напрямку тривають.

Повʼязані теми:

Наступна публікація