У Німеччині випустили мобільний додаток, який може розпізнавати у користувачів симптоми коронавірусу

У Німеччині випустили мобільний додаток, який може розпізнавати у користувачів симптоми коронавірусу

Фото: Pexels

Користувачам необхідно буде ввести свій поштовий індекс.

У Німеччині представили новий мобільний додаток Corona-Datenspende, призначений для збору даних щодо поширення коронавірусу в країні.

Його використання є добровільним та можливе під псевдонімом, повідомив 7 квітня очільник Інституту імені Роберта Коха Лотар Вілер.

Застосунок доступний, зокрема, на смартфонах, "розумних" годинниках та фітнес-браслетах. Як зазначається в описі, додаток можна завантажити в App Store і в Google Play і погодитися з пропонованою політикою конфіденційності - вона детально пояснює, які саме дані будуть використовувати.

Для розуміння тенденцій, пов'язаних з географічним поширенням COVID-19, користувачам необхідно буде ввести свій поштовий індекс. Більше того, їм потрібно буде вказати свою стать, вік, орієнтовні зріст і вагу.

Додаток зможе відстежувати частоту пульсу користувачів в спокої, а також інформацію про їхні періоди активності і сну. "У випадку серйозних захворювань дихальних шляхів ці життєво важливі показники в більшості випадків змінюються. Більше того, додаток дозволяє розпізнати типові симптоми, пов'язані з COVID-19, наприклад наявність температури", - вказують в Інституті імені Роберта Коха.

Отримані дані будуть використані для створення онлайн-карти Німеччини, де рівень зараження можна буде побачити за поштовим індексом.

За словами Лотара Вілера, застосунок "допоможе краще зрозуміти, де і як швидко поширюється COVID-19". Водночас він попередив, що застосунок не є альтернативою повноцінній діагностиці або тестам на наявність коронавірусної інфекції, повідомляє агентство новин AFP.

Від початку спалаху COVID-19 у Німеччині інфекцію підхопили понад 107 тисяч людей. 2 016 з них померли від ускладнень нового типу коронавірусу, тоді як понад 36 тисяч пацієнтів одужали та виписалися з медзакладів.

Раніше канцлерка ФРН Ангела Меркель розповіла, коли у Німеччині можуть послабити обмеження, введені через коронавірус.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація