У Німеччині стартує завершальна фаза випробувань вакцини від коронавірусу: її перевірять на медиках

У Німеччині стартує завершальна фаза випробувань вакцини від коронавірусу: її перевірять на медиках

Фото: Associated Press

Німецька CureVac розпочинає останню фазу клінічних випробувань вакцини від коронавірусу цього місяця.

Німецька компанія CureVac, яка займається розробкою вакцини від коронавірусу, розпочинає третю фазу випробувань препарату від 22 грудня 2020 року. У дослідженні візьмуть участь 2,5 тис. повнолітніх добровольців.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

У пресрелізі сказано, що добровольцям у межах випробувань введуть 12 мкг вакцини. Щеплення буде два. На цьому етапі препарат хочуть перевірити на медичних працівниках університетської клініки Майнц. Вони, як наголошують у компанії, в особливому ризику інфікування COVID-19. 

"Мета цього клінічного дослідження за участю медичних працівників - з'ясувати, яке значення може мати наш кандидат на вакцину для цієї конкретної групи людей, які піддаються високому потенційному ризику зараження через вплив вірусу", - сказала Лідіа Остфогельс, керівниця підрозділу CureVac з інфекційних захворювань.

Як зазначається, це дослідження доповнить вже запущену фазу випробовувань,  до якої залучено понад 35 тис. осіб старших за 18 років з країн Європи та Латинської Америки.

Нагадаємо, на початку листопада компанія CureVac повідомила про позитивні проміжні результати випробування вакцини від коронавірусу.

Україна вже теж отримала від програми COVAX офіційне схвалення запиту на отримання вакцини від COVID-19. Тепер, додатково до запланованих закупівель вакцини за бюджетні кошти, Україна вже гарантовано отримає понад 8 млн доз вакцини безкоштовно. 

Після того, як Україна отримає вакцину від коронавірусу громадян почнуть щеплювати. Є кілька категорій населення, кого провакцинують передусім. 

Публічна вакцинація: Джо Байдену у прямому ефірі зроблять щеплення від COVID-19

Публічна вакцинація: Джо Байдену у прямому ефірі зроблять щеплення від COVID-19

Повʼязані теми:

Наступна публікація